View Full Version : Hmm


Mila
12-01-05, 22:39
Hej... begynte på eurodietten for.. ehh... *tenke:o * 10 dager siden:rolleyes: fant først dette forumet i dag jeg.. hehe, omelettene har jeg gitt opp *spyy* de var brekkmiddel det.. så nå går det på en sjokoladebar og 3 supper til dagen + salat til lunsj.... skal ikke gå så lenge på fase 1 da... 3 uker. så er sånn omtrent halvveis:cool: , gleder meg til å iallefall få spise kjøtt igjen.. suppene smaker ikke så godt de heller, men det går... går på det mest pga insulinressistens da.. men har endel kilo som godt kan av osso ja:D , har tatt av meg endel i følge badeveka allerede men nå gjenstår det å se dn 19 hva vekta hos legen sier:p

jah... bare d jeg ville si egentlig... har noen noen gode råd til en ung nybegynner så er det bare å komme med dem:snill:

Marianne
12-01-05, 23:35
Hei Mila - er du ny du?

Skriv litt under introduksjoner da, så får vi hilst ånkli på deg! :)

marianne

Mila
12-01-05, 23:48
Er veldig ny faktisk:o fant forumet først i dag:p hmm... *sie hei til alle*:D

er veldig uerfaren me sånn diettgreier.. så er sikkert litt vims i begynnelsen her:rolleyes:

Anne
13-01-05, 08:41
Velkommen velkommen:)

Du kommer fort inn i dette skjønner du...og spør i vei hvis du lurer. Mange flinke folk herinne.
:p

Mila
13-01-05, 14:18
Velkommen velkommen:)

Du kommer fort inn i dette skjønner du...og spør i vei hvis du lurer. Mange flinke folk herinne.
:p
:D Takk

elian
13-01-05, 14:24
Hei hei!


Og velkommen inn i varmen! Håper du vil trives her! :)

Nille
13-01-05, 14:38
Hei Mila !
Velkommen hit ! :D

Mila
13-01-05, 19:08
Tuuuuusen takk alle sammen:klem:

Snille dere er:) føler meg helt vims oppi alt dette her, er bare glad for at jeg snart er ferdig med fase 1... men kan noen fortelle meg noe om fase 2? vet sånn ca ikkeno...:hjelp:

hehe

Ingo
13-01-05, 21:14
Velkommen Ja!

Vet ingenting om eurodietten, men måtte jo "hilse" på!