View Full Version : IQ... har du det du a?
Her gjelder det å tenke seg om både en og to og opptil flere ganger altså..
http://www.home.no/ctpics/blandat/hur_smart2.htm
Du fick en score på 10 av 11 möjliga
Din karaktär: Mycket hög intelligens!
:p
Pøh. :snurt: Dette er juks. Nille får høy inteligens, mens jeg fikk lav fordi jeg hadde et poeng mer, og ble beskyldt for å jukse. Der har man for å tenke seg om. (Hadde jeg ikke vært advart, så hadde nok tallet blitt mye lavere på hastige klikk. :D)
Det er gøy med slike spørsmål, vi har et spill mes slike. Mind-Trap heter det (Moses spørsmålet husker jeg faktisk derfra)
Du har orsak till att vara nöjd. Få klarar detta bättre.
Du är reflekterande, grundlig och tänker noga igenom saker
innan du gör något. Svenska politiker som har tagit liknande
tester får vanligvis sämre resultat.
Greit nok! Gikk på et par blemmer gitt :o
Dette er juks. Nille får høy inteligens, mens jeg fikk lav fordi jeg hadde et poeng mer, og ble beskyldt for å jukse. Der har man for å tenke seg om. (Hadde jeg ikke vært advart, så hadde nok tallet blitt mye lavere på hastige klikk. :D)
Har vært borti den før... he he... Enig med Lise.... juks og fanteri...
http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSYYYYYYYYNO)
Jøss for en dum test, fikk også beskjed om at jeg hadde jukset.... Vedder på at det er fordi ingen svenske ville klart 11.... :mad:
(Moses spørsmålet husker jeg faktisk derfra)
Det var det jeg bomma på :o
jeef-micro
22-03-06, 18:16
<H2>
Du fick en score på 9 av 11 möjliga
Din karaktär: Bra svarat, över normal intelligens.
Ytterligare beskrivning av ditt resultat finner du under:
Du har orsak till att vara nöjd. Få klarar detta bättre.
Du är reflekterande, grundlig och tänker noga igenom saker
innan du gör något. Svenska politiker som har tagit liknande
tester får vanligvis sämre resultat.
bomet på den med wolleyballen jeg (for jeg aner jo ikke noe om sport) og den med pillene
</H2>
jeg bommet på pillene og moses :o jaja :D
Siljevanilje
22-03-06, 18:26
jeg er tydelighvis under gjennomsnittet.
eller så må det være at jeg syk, snufsen, trett og tung i hodet. jaja
tok sånn seriøs iq test(alla mensa) da jeg var 14, og da hadde jeg 20% over gjennomsnittet i min alder.
så jeg er ikke den sløveste kniven i skuffa.
2 av 10
Fikk 9 av 11, men så har jeg tatt den før da, på norsk. :fnis:
Men husket nesten ikke noe fra den gangen. Det gjelder jo bare å tenke to ganger før man svarer, da spørsmålene er skikkelig lurespørsmål. :)
Bommet på den med volleyball, siden jeg ikke har BEGREP når det kommer til sport, og den siste med frimerkene, som jeg tenkte helt feil på hehe.
Hvor mange bursdager har dere hatt da? jeg har en hvert år jeg.
joda, men kun en fødelsesdag.... (blir vel bare født en gang I hope? ;))
änka, er ikke det fetter da? Hadde jeg trodd de hadde samme lover som i Norge, så hadde jeg fått feil, for jeg gittet nei på om det var lov å gifte seg med et søskenbarn i Sverrige. :D
änka- enke ;););) evnt anka (skriveskanskjeikkesånnnei)=and :p :D
änka, er ikke det fetter da?
Den var ny! :D
6 av 11.... og jeg som trodde jeg var skikkelig lur :rolleyes:
Jeg har meget hoy intelligens, fikk bare vollyballspoersmaalet feil, fordi de som har laget spoersmaalet ikke har peiling paa volleyball. I en volleyball match vil samtlige spillere ha statt i foerste rekke i loepet av kampen da de roterer posisjon mellom hvert poeng, dvs minimum 12 spillere, pluss alle innbyttere.
Kan kanskje ikke regne med annet naar testen er laget av en svenske
vBulletin® v3.7.2, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.