View Full Version : Frokostblanding


Tidligere bruker
19-04-06, 06:52
Er det noen som har tips/råd til en frokostblanding som selges på en vanlig butikk, som ikke er såå ille?

Har ikke lyst på Lindbergs frokostblanding f.eks... :o Har forspist meg på den tidligere.

Siljevanilje
19-04-06, 06:57
du kan lage din egen =)

Kristian
19-04-06, 06:57
Müsli, den i plastpose. havregryna holder seg bedre og så inneholder den nøtter, mandler og rosiner. Perfekt frokost for den som skal ut på langtur:)
Eller bare holde vekta

guro
19-04-06, 07:55
Her er forslag til hjemmelagde!

http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=2712&highlight=frokostblanding

Trolljenta
19-04-06, 08:26
all bran plus, 4- korn pluss, 4- korn.
Nå har de vel begynt å selge atkins frokostblanding noen steder?
Mener jeg har hørt det, men husker ikke hvor.

Heiko
19-04-06, 09:03
Jeg vet at i Østfold selger de noen Atkins-frokostblandinger i bl.a. på Maxi og i noen av de andre store Ica-butikkene. Jeg har i hvertfall finni en del Atkinsvarer på Ica Maxi i Varnaveien i Moss. Kommer heldigvis mer og mer av dette i flere kjeder... Bruker lang tid i butikken for tiden! :p

vskr
19-04-06, 09:17
Finner Atkins sin på Coop Mega, Vestkanten i Bergen.. Men har alltid lurt på hva en skal bruke å blande ut med... Helmelk eller fløte?? eller vann. Noen som har prøvd?

Heiko
19-04-06, 10:33
Jeg blander det med Biola naturell med en dæsj syltetøy fra Heistad.
Det blir best med tre dråper med søtningsmiddel i tillegg.
Ganske ok frokost! :-)

Fjonken
19-04-06, 10:38
Finner Atkins sin på Coop Mega, Vestkanten i Bergen.. Men har alltid lurt på hva en skal bruke å blande ut med... Helmelk eller fløte?? eller vann. Noen som har prøvd?

Prøv kokosmelk da vel.. ! Santa Marias Thai kokosmelk har bare 0,5 karber pr dl og masse deilig sunt fett!:D