Lavkarbo.no :: Karbojunkie

Lavkarbo.no :: Karbojunkie (http://forum.lavkarbo.no/index.php)
-   Generell diskusjon (http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Noe er på gang (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=1786)

Elisabeth 02-09-04 21:22

Noe er på gang
 
Kjenner det i hele kroppen. Begynte på Atkins på tirsdag, og jeg tror jeg får det til. Å sjekke etiketter er blitt en vane :D
Idag har jeg vær litt småsvimmel. Er det vanlig?
Kjenner også et sug etter noe søtt. :rolleyes: Men da tyr jeg til "bibelen" og leser til suget har gitt seg :visemuskl

magdalena 02-09-04 21:33

Hei Elisabeth!Det med å være svimmel og ha hodepine tror jeg mange sliter litt med i begynnelsen.Det er viktig i å få i seg nok væske!Klart en får litt karboabstinenser i begynnelsen,når man plutselig nærmest kutter ut disse(i forhold til vanlig norsk kost). Det høres ut som du greier deg bra, og som sagt tidligere er det bare å fyre løs om du har spørsmål,og gjerne åpne en journal selv.Det er en fin måte å få tips,ros og litt pekefinger, i det hele tatt fin mulighet å få tilbakemeldinger på!

Marit 02-09-04 21:46

Så bra da:)

Her skjekkes oxo alle etiketter.

Før skjekket jeg kalorier, nå er det bare karboinnhold.

Litt snålt, men det er jo det som er riktig.

Marit.:)

HP 02-09-04 22:00

Det er virkelig herlig når ting skjer altså! :D Både søthunger og svimmelheten går raskt over om du er flink med "bibellesningen" - så fremt det er den engelske da... ;)

Eller den Norske supplert med lavkarbo.no :p

Nille 02-09-04 22:45

Da var det ikke mer å si da..... dere dekker jo alt !

Så flinke dere er !!:D


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:41.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no