Lavkarbo.no :: Karbojunkie

Lavkarbo.no :: Karbojunkie (http://forum.lavkarbo.no/index.php)
-   Ketolysekuren (http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Er det virkelig mulig å være så sløv (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=18796)

Bayone 09-04-08 22:53

Er det virkelig mulig å være så sløv
 
Jeg tror jeg må være verdens mest sløve person http://forum.nybaktmamma.com/images/smilies/rodme.gif I forrige uke var jeg på klubb og der fikk vi servert Siesta x-tra å drikke. Sjekket innholdsfortegnelsen og ingen karber, flott. Stakk innom butikken og kjøpte en 4-pakning en dag for å få litt avveksling fra Pepsi-max. Etter å ha drukket opp tre flasker (ikke alene altså! men mest var nok meg) så kommenterer http://forum.nybaktmamma.com/images/smilies/bryn.gif at denne var da veldig søt. Hadde jeg kjøpt x-tra, neida http://forum.nybaktmamma.com/images/smilies/shoch.gif Så jeg har drukket noe helt utrolig mye brus MED sukker!! Hvor mange karbohydrat er vel ikke det http://forum.nybaktmamma.com/images/smilies/sinna.gifHar altså ikke så store forhåpninger for veiing på mandag. Må vel være superflink resten av uka nå. Kompansere med maaaasse vann kanskje http://forum.nybaktmamma.com/images/smilies/knegg.gif

Gerd 09-04-08 23:02

Sv: Er det virkelig mulig å være så sløv.
 
Vi har alle snubla i en og annen felle ;) Ikke fortvil... Drikk masse vann og få skylt fandenskapet ut av kroppen :ja:

Distrea 10-04-08 00:31

Sv: Er det virkelig mulig å være så sløv.
 
kjipe greier det der!,.,, jeg har ramle i den fella to ganger. :o

nellie 10-04-08 02:01

Sv: Er det virkelig mulig å være så sløv.
 
jeg også! drakk en halvliter med pepsi, før jeg tenkte at "hmm, den pepsi maxen her smakte jammen dødt"
Shit happends:)

LilleVille 10-04-08 10:53

Sv: Er det virkelig mulig å være så sløv
 
Fort gjort... :)

Men bare så du vet det, det ER karber i Siesta X-tra også, den er akkurat som Solo Pluss f.eks, inneholder litt fruktsaft. Tror det er 0,6 g pr dl ellerno jeg. Så du kan ikke drikke ubegrenset av den på ketolyse. Jeg pleide å unne meg et glass til frokost i helgene, istedenfor juice :)

Bayone 10-04-08 14:49

Sv: Er det virkelig mulig å være så sløv
 
Sitat:

Opprinnelig lagt inn av LilleVille (Innlegg 438169)
Fort gjort... :)

Men bare så du vet det, det ER karber i Siesta X-tra også, den er akkurat som Solo Pluss f.eks, inneholder litt fruktsaft. Tror det er 0,6 g pr dl ellerno jeg. Så du kan ikke drikke ubegrenset av den på ketolyse. Jeg pleide å unne meg et glass til frokost i helgene, istedenfor juice :)

Jeg vet at det er litt ja, men synes det er greit som avveksling til pepsi-max innimellom.

Photobscura 10-04-08 18:24

Sv: Er det virkelig mulig å være så sløv
 
Hoppda!
Men tenk på den positive siden av saken, det var ikke sånn at du mista selvkontrollen og sto med hodet i kakeboksen :o!
Børst det av skuldrene, ta det som en erfaring om å sjekke innholdsfortegnelsen ekstra nøye neste gang! Detta går så bra :blomster:


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:49.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no