Lavkarbo.no :: Karbojunkie

Lavkarbo.no :: Karbojunkie (http://forum.lavkarbo.no/index.php)
-   Eurodiett (http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Hvilke produkter finnes? (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=19686)

Macarena 28-05-08 18:34

Hvilke produkter finnes?
 
I dag fikk jeg legeerklæringen på at jeg kan begynne på Eurodiett, så da får jeg vel begynne å planlegge startdato. Har brukt ED før også, men vet det har kommet noen nye produkter. Noen som kan fortelle meg hva som finnes nå?

Er ganske spent på å begynne, og håper jeg klarer å være litt her på forumet for å få litt inspirasjon og dele erfaringer. Har bare litt vanskelig for å bry andre med meg og mitt :(

Snakkes.

søt uten sukker 28-05-08 18:40

Sv: Hvilke produkter finnes?
 
Du er IKKE til bry! Vi er jo her for hverandre! Gratulerer med nye diettplaner:D jeg kan jo desverre ikke hjelpe deg, for jeg holder på med atkins akkurat nå.. Ville bare si lykke til.:p Og her inne er det masse hyggelige folk og støtte! Viktig å bruke.

Distrea 28-05-08 22:25

Sv: Hvilke produkter finnes?
 
http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=19441

det er 3 nye produkter nå... og jeg liker alle tre. i linken over finner litt info om dem.

http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=30 i denne linken finner du flere Eurodiett tråder, som sikkert kan være til nytte, hjelp og inspirasjon.
Vi prøver å bable litt sammen... selv om vi har vært litt stille i det siste :o

Men velkommen skal du være :blomster:
http://eurodiet.com/ slenger med link til ED siden også jeg :D


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:31.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no