Lavkarbo.no :: Karbojunkie

Lavkarbo.no :: Karbojunkie (http://forum.lavkarbo.no/index.php)
-   Ketolysekuren (http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Går litt smått syns jeg (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=20573)

ElinPelin 26-07-08 15:30

Går litt smått syns jeg
 
Har vært i ketose i litt over 3 uker, og er forsåvidt knallfornøyd med kuren. Men det er mest pga at jeg opplever at kroppen trives i denne tilstanden. Føler meg liksom "i balanse". Sånn rent figurmessig ser jeg at det "ytterste kvapsete løsfettet" er det litt mindre av. Men kan ennå ikke si at det merkes nevneverdig på tøyet. Noen erfaringer der ute? Jeg skal ta av 10 kilo (har ennå ikke klart å få kjøpt meg en vekt:rodme:). Tror ikke det er det store vekttapet å finne i antall kilo på denna kroppen her foreløpig. (Ja, jeg vet jeg kan måle....er bare litt ustrukturert).

Føler for øvrig at jeg følger kuren på "riktig" måte, masse salat og grønnsaker, kjøtt, fisk og ost/fløte/rømme. Salat med fetaost er stort sett frokosten og kveldsmaten.

3 uker er jo ikke kjempelenge, men er veldig spent på når det blir merkbart på klærne. Syns liksom det bør begynne å synes snart.

Fungirl 26-07-08 21:14

Sv: Går litt smått syns jeg
 
Må huske på at når du ikke skal ned "mer" enn 10 kg så vil det kanskje så tregere, de er de 10 siste kg som er de vanskeligste å bli kvitt.
Selv har jeg gått ned nesten ti kg men det har tatt nesten 10 uker men jeg har fremdeles masse igjen. Så tålmodighet er stikkordet her og kjenn heller på alle de andre tingene som du opplever positivt nå med helsa og kroppen :)

Lykke til ;)


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:02.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no