![]() |
Glad
Ble så glad i dag da jeg gikk på vekten etter 1 uke på ketolysekuren..Vekten viste 4 kilo lettere enn for en uke siden:)
Måtte bare fortelle det til noen :O) |
Sv: Glad:)
Grattis, lykke til videre!
Pst. Vær forberedt på at det ikke gå så fort hele tiden ;) |
Sv: Glad
Så kjekt med en slik pangstart! :) Husk å følge med på cm også da. Noen ganger fortsetter cm å krympe når vekten når platå.
|
Sv: Glad
Kjempeflott start :D :heia:
|
Sv: Glad
Åh, så kjekt, da :heia:
|
Sv: Glad
Gratulerer:) Deilig deilig.
|
Sv: Glad
Å, så bra! Det er jo virkelig en pangstart, må man si, gratulerer! Ja, hold øye med cm også, jeg har 'bare' godt ned 3 kg på 2 uker, men cm renner av:) lykke til videre!
|
Sv: Glad
KJempe bra:) Lykke til videre mens kg renner av, kan gå noe seinere men resultate kommer fram uansett i cm og ikke alltid i kg:p Du kommer garantert til å merke det på buksene dine etterhvert. Lykke til:)
|
Sv: Glad
hallelujah! grattis! :heia:
|
Sv: Glad
Gratulerer!
Må bare si det samme, jeg veide meg idag sammen med min PT... som ikke har troen på dette i det hele tatt tror jeg. Siden mandag har jeg gått ned 1,3kg - cm forsvinner... å jeg har aldri vært mer motivert for å fortsette... er en Utrolig Lykkefølelse! å dette bare etter en liten halvuke... |
Sv: Glad
Wow! Så utrolig flott. Gratulerer med en pangstart :)
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:38. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no