![]() |
Media
æ har gått ut i media og rost dette forumet. adressavisen og ukeadressa skriv om mæ i dag lørdag 19 des og mine 104 kg. les historien min for dem som får tak på adressa.
Lavkarbo for life <3 |
Sv: media
Sitat:
|
Sv: media
så fantastisk :heia:
|
Sv: Media
Oi, litt av en bragd du har utført!! Bøyer meg i støvet..
|
Sv: Media
Frifuggel, om du fant reportasjen på nettet, kom med link, a! :D
|
Sv: Media
Bare som kjøpesider https://www.buyandread.com/mediaport...091219&pub=208 På tur ut nå for å raide Narvesen for utenbygds aviser :D
|
Sv: Media
Shit! Du har gått ned 104 kg? Det er jo helt utrolig! :heia:
|
Sv: Media
Fantastisk :heia: :heia:
|
Sv: Media
Wow! :w00t: For ett fantastisk resultat! Gratulerer! Jeg får nok ikke lest reportasjen, men skulle gjerne ha gjort det.
Edit: så nå de kjøpesidene. Hvilke sider? Edit2: 12-16 ser det veldig ut som |
Sv: Media
Her: pek over sidene, så ser du henne :D
Sitat:
|
Sv: Media
Sitat:
Sitat:
|
Sv: Media
Teknisk vedlikehold den 20.12. I dag er det den 19. ;)
|
Sv: Media
Sitat:
|
Sv: Media
Hva er det med denne byen, ingen Narvesen som fører annet enn "lokale" aviser, Dagbladet og VG ikke inkludert.. :eek: Godt man finner reportasjen på nett, da.. Skal laste ned nuh.
|
Sv: Media
takk for d alle sammen.... jeg skal kjøpe artikkeln selv
|
Sv: Media
Det var en kjempefin artikkel, og en sterk historie. :klem:
|
Sv: Media
Sitat:
se og hør ringte i går da, men æ va å feira og da drakk æ så æ ba dem om i ring i morra |
Sv: Media
E d muli å gå ned SÅ my, dæsken så flenk du har vorri:D
|
Sv: Media
Sitat:
|
Sv: Media
Ikke mindre enn helt sykt imponerende! :D
|
Sv: Media
Intet mindre enn helt utrolig imponerende. Du kan være stolt av deg selv, og med rette! :D Gratulerer!
|
Sv: Media
Kjempeflott resultat!!
Det står det respekt av! Og det er flott at du og andre står fram med så gode resultater med lavkarbo/ketolyse/Atkins. Det er flere veier som fører til Rom, men noen er mer behagelige enn andre ;). (har ikke fått lest artikkelen) (Jeg har nevnt i en annen tråd at jeg har "julepause" nå.... og herrefred så sulten jeg er hele tiden!! :eek:. Det skal bli deilig å komme tilbake på lavkarbo/ketolyse etter jul!!) |
Sv: Media
Sitat:
godt nyttår, klem:) |
Sv: Media
Slutter meg til alle grattis'ene! Jeg er kjempeimponert, leste om deg, og er full av beundring! Og så flott at du fremhever lavkarbo! Kanskje folk får øya opp. Sånne som deg skulle vi hatt mange av, som er modige, flotte og tøffe nok til å stå fram!
|
Sv: Media
Intet mindre enn fantastisk!!!!! :heia:
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:57. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no