Lavkarbo.no :: Karbojunkie

Lavkarbo.no :: Karbojunkie (http://forum.lavkarbo.no/index.php)
-   Lavkarbo generelt (http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=12)
-   -   *Fornøyd glis* (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=34476)

TrillTrall 18-06-10 12:59

*Fornøyd glis*
 
Nå er det 5 timer siden frokost og jeg er fremdeles så mett at jeg ikke orker tanken på lunsj! :D Frokosten besto av 1 liten skive veldig grovt brød (ca. 10 karber/skive), 2 kokte egg med litt kaviar og en god neve salat av agurk og paprika + masse vann. NAM! :)

Og sånn går nå dagan - jeg går bare omkring og gliser fornøyd og mett og skjønner ikke at jeg ikke har prøvde dette kostholdet tidligere! :love:

Trulte67 18-06-10 13:01

Sv: *Fornøyd glis*
 
:stortsmil

Hevingen 18-06-10 13:43

Sv: *Fornøyd glis*
 
Så morsomt! :)

TrillTrall 18-06-10 14:05

Sv: *Fornøyd glis*
 
Sitat:

Opprinnelig lagt inn av Hevingen (Innlegg 893028)
Så morsomt! :)

Jeg prøver å overbevise folk rundt meg om at dette er tingen, men de er svært skeptiske til alt fettet. Noe jeg jo kan forstå. :) Min kollega nekter plent å prøve engang, påstår bare hun kommer til å legge på seg om hun begynner å spise så mye fett. Akk ja. :D

Hevingen 18-06-10 15:44

Sv: *Fornøyd glis*
 
Vi er 3-4 her på jobben som har erfaring med lavkarbo. Så det er andre som har pløyd marken for meg :) Heldig sånn sett.


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:45.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no