![]() |
Hva forsvinner først?
Hei
Har et dumt spm! Hva forsvinner først av fettet? Mage, rumpe......... Er vel kanskje litt forskjellig fra person til person, vet ikke jeg. TA |
Sv: Hva forsvinner først?
Det innvendige, faktisk!:D
Det skumleste av alt!:eek: |
Sv: Hva forsvinner først?
Nå vet ikke jeg om noe av det innvendige har forsvunnet altså, men på meg; Vel...jeg er ifølge min mor rompeløs nå:p
Og det kan vel forsåvidt stemme. Forsvant over lårene og rompa først, og...enda. Er alltid der buksene blir løse først. Jeg er dame og det er ifølge de som skal "kunne" vektreduksjon der det forsvinner først. Magefettet er litt mer gjenstridig og vil være det siste som forsvinner. Og...det har vi jo funnet ut *sukker*. Damer slanker seg innenfra og ut, og derfor ser damer veldig liten forskjell på seg selv. Menn slanker seg utenfra og inn og kan se forskjell ganske raskt. |
Sv: Hva forsvinner først?
Jeg kjenner meg ikke helt igjen i innegget over, for hos meg har magen forsvunnet først.
Fettet er nå jevnere fordelt. |
Sv: Hva forsvinner først?
Hos meg forsvant rompe og hoftefettet først (det synlige i allefall). :eek:
|
Sv: Hva forsvinner først?
Har minska på hele kroppen, men er magen som det er mest igjen på. Etter det jeg har lest så er det sånn for de fleste menn.
|
Sv: Hva forsvinner først?
Hos meg forsvant fettet rundt magen først; sånn er det hver gang jeg går ned i vekt. Fettet på underkroppen var mer gjenstridig, men nå har jeg gått ned en buksestørrelse, digg! Kanskje denne rekkefølgen har noe å gjøre med at jeg er pæreformet (et noe negativt ladet begrep, men jeg liker figuren min).
Armene mine er fremdeles dvaske, men nå er jeg i gang med styrketrening, det bør gjøre susen. |
Sv: Hva forsvinner først?
Puppa.... :mad: Derfor sambo sier at jeg ikke får gå ned i vekt. :D
|
Sv: Hva forsvinner først?
Hos meg forsvinner alltid hoftene først om jeg går ned i vekt. Den lille humpen på magen som jeg gjerne skulle vært foruten er der fremdeles gitt...
|
Sv: Hva forsvinner først?
Sitat:
|
Sv: Hva forsvinner først?
Visstnok går man ned der man la på seg sist, så det fettet som har vært på kroppen lengst er det som går til slutt. Dette er hva jeg har hørt, i alle fall, og på meg stemmer det godt. Her går det mest rundt midje og mage. Dessverre en del over hoftene også, men jeg regner med at resten rykker etter sånn at jeg får lov til å se litt mer kvinnelig ut til slutt ;).
|
Sv: Hva forsvinner først?
Det skumle magefettet forsvant først på meg,så hoftene og lårene.
|
Sv: Hva forsvinner først?
Overkroppen minsker først her. Lår og rumpe går det desverre tregt med.
|
Sv: Hva forsvinner først?
Tja, når jeg legger på meg, legger jeg på meg overalt, og når jeg minker minker jeg overalt også. Men dette er like individuellt som kroppene våre :)
|
Sv: Hva forsvinner først?
Hei
sist inn - først ut MVH Torkil |
Sv: Hva forsvinner først?
Sitat:
|
Sv: Hva forsvinner først?
Sitat:
|
Sv: Hva forsvinner først?
Sitat:
|
Sv: Hva forsvinner først?
Sitat:
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:39. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no