Lavkarbo.no :: Karbojunkie

Lavkarbo.no :: Karbojunkie (http://forum.lavkarbo.no/index.php)
-   Ketolysekuren (http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Ketolysestix (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=4697)

*Tussi* 18-04-05 20:35

Ketolysestix
 
Jeg tok den nettopp, men dette er kun min andre dag. Fikk ikke utslag på den. Når kan jeg forvente det?

Nille 18-04-05 21:26

Det kan ta et par tre dager før karbene er ute av kroppen din !

Her kan du lese mer: Alt du har ønsket å vite om ketose

konepone 18-04-05 22:12

Det er nok veldig
 
individuelt det også. Noen kommer i ketose etter en dag, andre etter tre dager. På meg tok det omtrent to. Jeg begynte en tirsdag morgen og fikk utslag onsdag kveld...men da var den lyse-lyse rosa. Ønsker deg masse lykke til, Tussi!!!:goodluck:

*Tussi* 19-04-05 10:50

jeg fikk rosa utslag, er det utslag altså?? men jeg vil ha lilla... håper det kommer snart. Hvor ofte sjekker dere det?

Amica 19-04-05 11:47

Noen sjekker en gang om dagen, noen sjekker sjeldnere. Men så lenge det er utslag på stixen er forbrennes det fett - ikke nøye med fargen. Jo mørkere den er, jo mer sannsynelig er det at du ikke har fått i deg nok vann.

Les linken som Nille limte inn,den forteller hva du bør forvente av stixen. Du kan også få utslag på stixen om du nettopp har spist (spesielt fet mat), eller drukket alkohol.

Dagros 17-05-05 21:41

Sitat:

Opprinnelig lagt inn av Nille
Det kan ta et par tre dager før karbene er ute av kroppen din !

Her kan du lese mer: Alt du har ønsket å vite om ketose

Dette var interessant å lese. Har nemlig selv bare lyse rosa utslag på stix'en, men det var jo ikke noe problem ;) . Jeg hadde drukket masse vann en stund før jeg testet.


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:31.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no