![]() |
Lavkarbospørsmål
Hei, jeg driver å lager litt lavkarbo mat til mat og gubben, fordi han har litt for mye av det gode, høyt blodtrykk og legen er bekymra.
Det jeg lurer på er, får man vondt i magen av lavkarbo med det samme?? For min del har jeg vært slapp og sliten, ligget i senga hele dagen, men det kan være fordi jeg er deppa. Vondt i hodet mitt idag også, noen som kan svare meg??? |
Sv: lavkarbo spørsmål
Helt vanlig hvis du går så lavt at du kommer i ketose.
|
Sv: lavkarbo spørsmål
Sjekk ut nybegynnertråden jeg linker til i signaturen min - der får du svar på det meste en nybegynner på lavkarbo vil ha behov for å vite :)
Spis nok mat og drikk godt med vann! |
Sv: lavkarbo spørsmål
for min del spiser jeg bare for å holde gubben med selskap, jeg har en muskelsykdom som gjør at jeg ikke spiser alt jeg trenger, jeg har derfor opperert inn en micey i magen for mange år siden, det er der jeg får min hovedmat i løpet av døgnet. Jeg spiser derfor bare litt av den maten jeg lager, han spiser resten.
:D Vann ja, han er jo skikkelig cocaholiker.... :eek: |
Sv: lavkarbo spørsmål
når er vanlig at man kommer i ketose??:rolleyes:
|
Sv: lavkarbo spørsmål
Sitat:
|
Sv: lavkarbo spørsmål
Sitat:
|
Sv: lavkarbo spørsmål
Sitat:
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:41. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no