![]() |
Kaffe!
For alle oss som er helt avhengig av kaffe og te, er det noen anbefalinger på lav karbo kaffe?
jeg elsker jo kaffemokka og iste og slike ting er jo bare kosen i seg selv :love: Noen som lager den selv som har gode råd for hvordan lage den med minst mulig karb? |
Sv: kaffe!
Kaffe med fløte eller vispet krem er godt. Innimellom tar jeg meg en kaffe med krem av 1/2dl fløte som dessert. Digger den desserten.
Det skal ligge oppskrift på iskaffe her et sted også, se under oppskrifter eller søk. Som regel drikker jeg vanlig svart kaffe, uten noe i. |
Sv: kaffe!
hørtes veldig godt ut med krem:) Av og til når det er møter eller man stresser tar jeg bare kaffen svart men selv er jeg helt frelst av kaffemokkaen. Der igjen er det desverre en del karb i men man kan jo lage den selv har jeg hørt og da kan man redusere karbo. Skal prøve å se om jeg finner en link til slike ting:)
|
Sv: kaffe!
|
Sv: Kaffe!
takk takk carisma:)
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:49. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no