![]() |
Søøøøt!
Utenfor vinduet mitt så har de laget en dam, og jeg har en sånnen her kar som svømmer forbi hele tiden.. *bli god og varm i hjertet* :love:
http://home.c2i.net/w-463873/stokkandhann.jpg |
Sjarmør! så flotte farger!! :)
|
Sitat:
Ender er favorittfuglene mine :ja: :love: |
Kjekk han var!:)
|
Uten for meg har jeg en stor dam.. ca 1km lang :p nå har det begynt å komme andunger.. jeg og en vann var nede og såg på de en dag. bare satt og såg og såg.. de er utrolig fine dyr.
når vi bar liten pleide vi å svømme under vann bort til andungene og så dukke opp og si tikabo! for så se de søte små sprinte vekk.. slemme som vi var.. siden det har andungene hete tikabo.. sån er det å bo på landet med vann 20m fra huset :p |
Ja, eller bo ved skogen (5 m) og høre småfuglene kvitre hele døgnet. Kvirrivitt :) kvirrivitt.....:)
Sol, blikkstille og skal legge seg og så hører disse flotte små som sitter og prater til hverandre. Der er også herligt.:) Tro hva dem snakker om? Sola? hva som skjedde i dag? varmen?mat?vann?:rolleyes: Dem er bare nusselige.....:) |
Sitat:
|
Sitat:
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:03. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no