![]() |
Hvordan løse lavkarbo på ferie?
Jeg skal dra på tannreise til Budapest neste uke. Søsteren min har bestilt hotell uten muligheter for matlaging :( Det betyr at jeg må spise mye ute, noe som ikke er gunstig for meg. Merket da jeg var på hotell en Weekend og spiste ute(fikk mer grønnsaker i steden for potet) ble jeg liksom ikke mett . Og da kommer jo søtsuget eller potetgullsuget. Er det noen som har noen råd til meg? Vet noen om det er atkinsbarer og andre LK ting i Budapest? Jeg liker ikke å knaske på mandler/nøtter eller baconcrisp.
|
Sv: Hvordan løse Lavkarbo på ferie?
Kjenner til problemet.. Synes det ofte blir mangel på fett når man reiser, så jeg pleier å ta med meg Cocosaen rett og slett samt kaffekoppen min.
Da er det enkelt å ta en teskje eller to oppi kaffen etter et proteinrikt måltid :) |
Sv: Hvordan løse lavkarbo på ferie?
Budapest er eldorado for en lavkarbo. Spis ute og velg akkurat de retter og råvarer du vil ha. Restaurant i budapest er billigere enn Rema 1000. Defor lønner det seg ikke lage egen mat der.
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:20. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no