![]() |
Tips til mat på reisefot
Heisann..
Trenger tips til lavkarbo-mat som trenger minimal med tilberedning. Har kun mikrobølgoven tilgjengelig. Befinner meg for tiden i verdens minst lavkarbo-vennlige verdensdel: Asia. Der ris og noodels e favoritten. Kjøkkenfasiliteter er det også manko på, så som backpacker på lavbudskjett blir det fort litt dyrt å bestille eksklusiv biff til hvert måltid. Det eneste jeg kan mixe sammen fra butikken er Tunfisk i olivenolje tilberedt med f. eks kokosnøttmelk, avokado, ost - som fort blir litt kjedelig i lengden. Har ennå over 2 mnd igjen før turen går videre til Australia :) |
Sv: Tips til mat på reisefot
Det går fint an å lage omelett i micro. :) Bare visp sammen det du skal ha, inn på full guffe ca to minutter og ferdig. :)
|
Sv: Tips til mat på reisefot
Salat går det sikkert å få tak i og finner du linfrö kan du lage knekkebröd i mikron og kjöpe ost som pålegg. I asia lager de jo mye supper. Det pleier ikke å väre så mye ris i de. Grillspyd er også ganske vanlig. Du finner sikkert masse bare du leter litt. Lykke til;))
|
Sv: Tips til mat på reisefot
Eggerøre i microen går veldig bra, den blir faktisk enda mer fluffy enn i panna! Anbefales!
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:10. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no