![]() |
Koster dette?
Hei alle sammen! Jeg har nettopp registrert meg. Jeg leste brukervilkår men er det noe som jeg har ikke merket...? Altså koster det å skrive her eller er dette helt gratis? Hvis det koster så har jeg ikke merket det... Det står noenting om priser i kontrollpanelen, ikke sant? Men var dette obligatorisk? Fint om noen kan svare på spørmsmålet mit! :)
|
Sv: Koster dette?
Velkommen !!
Forumet er helt gratis ! :D Om du senere har lyst til å bli støttemedlem er det anledning til det, men det er absolutt ingen "tvang" ! :) |
Sv: Koster dette?
Takk for rask svar! :) Skjønner nå hvordan det funker. Hvar skal man skrive hvis man vil fortalle litt om seg selv? Skal jeg begynne ny innlegg?
Hilsen, newbie med masse spørsmål |
Sv: Koster dette?
Finn introduksjoner på forumoversikten og skriv nytt introduksjonsinnlegg der..
|
Sv: Koster dette?
Takk, Fjonken. Jeg skal lese litt hva dere andre har skrevet og prøver å skrive noe selv og.
|
Sv: Koster dette?
Har send deg pm jeg.. :)
|
Sv: Koster dette?
Hei! Rart, jeg fante ikke meldingen din... :O
|
Sv: Koster dette?
Nei, det skjønner jeg godt.. for den var ikke til deg ser jeg nå.. Det var til en annen ny en.. Sammenblanding.. Sorry!
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:46. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no