![]() |
Nilleuka?
Har søkt og lett her en halvtimes tid for å finne ut hva Nilleuke er for no! Noen som kan hjelpe meg til en tråd der det står forklart, kanskje?
|
Sv: Nilleuka?
Tror du kan tolke det som atkins induksjon. :D
-Icerus- |
Sv: Nilleuka?
Stemmer nok det, men tar jeg ikke helt feil, er det Nilles egen variant, som er någet mer ekstrem enn vanlig Atkins.
|
Sv: Nilleuka?
Kunne tenkt meg å titte på den, så setter pris på om noen vet hvor de er, at de legger den på her:rolleyes:
|
Sv: Nilleuka?
Egentlig er den ikke så veldig mye mer ekstrem, den er bare helt etter reglene til Atkins :)
se her: http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=9265 :) |
Sv: Nilleuka?
:) TUUUUUUSEN TAKK! Har egentlig bestemt meg for det FØR jeg visste hva det er, men er så frøktli nysjerrig bare :)
|
Sv: Nilleuka?
Sitat:
...også er det visst noen som har valgt å kutte ut alt søtstoff og kaller det fremdeles Nille-uka..... fremdeles ikke min feil ! :) |
Sv: Nilleuka?
Sitat:
|
Sv: Nilleuka?
Fordi nille nok er den i norge som følger Atkins mest "by-the-book" og som sikkert også kan mest om Atkins i norge :)
|
Sv: Nilleuka?
Oppsummerer jeg :) :
Sitat:
|
Sv: Nilleuka?
Sitat:
Så hurra for deg - og for Nille-uka! Skal ha meg en sånn snart jeg. |
Sv: Nilleuka?
Ok...vekta mi står også stille:(...spiser ikke søtstoff, men spiser en del ost, ca 70 gr om dagen...Kan dette være grunnen???
|
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:50. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no