Vis enkelt innlegg
Gammel 18-01-11, 22:34   #7
trillian78
Seniormedlem
 
trillian78 sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Hvor: Oslo
Alder: 47
Innlegg: 1.175
trillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt avtrillian78 har veldig mye å være stolt av

Sv: Hvor kan man få tak i godt lavkarbobrød i oslo

Jeg er ingen stor brødbaker, men dette brødet til Nannah kan hvem som helst få til. Og det er godt! Og ikke er det noen jobb heller.

Jeg hiver bare solsikkekjernene i blenderen, og vrrrr, til de knuses. Deretter alle de andre ingrediense oppi, og vrrrr til alt er blandet, og så heller man bare røra ut over en bakeplate med bakepapir. Det tar ca. 3 minutter å lage, og 20 minutter å steke.

You can do it!

__________________
¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((º>
trillian78 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat