Tråd: Nille!! :D
Vis enkelt innlegg
Gammel 14-07-05, 12:03   #8
Mum 4 2
Seniormedlem
 
Mum 4 2 sin avatar
 
Medlem siden: May 2005
Hvor: Sør for Trondheim
Alder: 54
Innlegg: 2.021
Mum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt avMum 4 2 har veldig mye å være stolt av

Opprinnelig lagt inn av guro

Min er av merket Olivado og er fra New Zealand. Har en merkelapp med 'best gormet food 2002' på. Jeg bruker den til majones og syntes det bler bra. Klarer ikke majones av olivenolje eller raps. Den er realtivt dyr, bort 140 kr for 1/2 liter.

Sikkert dumt spørsmål men hvor oppbevarer du denne. Satte min i kjøleskapet jeg, men da kommer det jo ingen ting ut av flaska .
Passer vel bedre på kjøkkenbenken tenker jeg, men hvordan blir holdbarheten da?

__________________
Hilsen Mamma for 2
Nesten i mål.
Mum 4 2 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: GBP-operert og lavkarbo Svar med sitat