Tråd: Slapp hud?
Vis enkelt innlegg
Gammel 20-02-11, 20:16   #8
Cecilie68
Nytt Medlem
 
Cecilie68 sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 7
Cecilie68 er på en erverdig vei
Smile

Sv: Slapp hud?

Hei!
forhåpentligvis strammer huden seg opp etterhvert, men hvis du har råd kan det hjelpe med Ultratone eller Eximia behandlinger.

Jeg har forsøkt begge deler og mener bestemt at disse hjelper til å stramme opp huden.

Ultratone er elektronisk muskelstimulering, Eximia er ultralyd som visstnok smelter fett, og kombineres med bindevevsmassasje.

Når jeg skal unne meg noe ekstra og ønsker en time i ro og fred bestiller jeg en av disse behandlingene. Er som oftest helt salig etter en Eximia behandling og kunne godt blitt liggende på benken lenge etter at jeg er ferdig, virker deilig avslappende. Dessverre er det ganske dyrt. I tillegg til å stramme opp hud og virke slankende skal dette også kunne hjelpe på fibromyalgi. Du kan jo kikke på eximia.no (vet dessverre ikke hvordan jeg lager kobling til siden, så du må nesten taste inn adressen selv).

Og for ordens skyld må jeg kanskje legge til at jeg ikke arbeider med dette selv.

Cecilie68 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Generell Lavkarbo Svar med sitat