Vis enkelt innlegg
Gammel 23-02-11, 20:46   #34
Bestemamma
Seniormedlem
 
Medlem siden: Jul 2010
Hvor: Sunnmøre
Alder: 64
Innlegg: 1.090
Bestemamma er virkelig snillBestemamma er virkelig snillBestemamma er virkelig snillBestemamma er virkelig snillBestemamma er virkelig snill

Sv: Pepsi max junki!

Opprinnelig lagt inn av marjusen, her.

Når det gjelder natreen, sukrin, splenda og stevia må du nesten finne ut hvem du liker best. Noen av dem er sukkeralkohol mens andre har karbo. (De med karbo er ofte så lette at en ts ikke veier ett gram engang, derfor blir det veldig lite karbo likevel)

Men jeg synes natreen har litt besk ettersmak. Sukrin har en litt kald ettersmak. Splenda er den jeg liker best, men jeg har ikke prøvd stevia.

Det beste når man baker er å blande søtninger synes jeg værtfall

Stevia inneholder 0 karbohydrater og 0 sukkeralkoholer. Dermed er Stevia det eneste søtningsmiddelet jeg aksepterer

__________________


Bestemamma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Endret fra egenkomponert til LCHF med vekt på ketogent....Nå litt mer karber, men fortsatt i ketose. Svar med sitat