Vis enkelt innlegg
Gammel 16-03-11, 13:14   #5
Fjasnissen
Supermoderator
 
Fjasnissen sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: Oslo
Alder: 49
Innlegg: 1.264
Fjasnissen er veldig godt liktFjasnissen er veldig godt liktFjasnissen er veldig godt liktFjasnissen er veldig godt liktFjasnissen er veldig godt liktFjasnissen er veldig godt liktFjasnissen er veldig godt likt

Sv: Vekten står stille men krymper i cm

Det at det ikke vises på vekta når du går ned i størrelse er rett og slett at du bygger muskler. Med dette kostholdet og litt trening så vil det faktisk bli litt muskler som dukker opp i starten. Spesielt hvis du ikke trente noe særlig før.

Ikke bli for opphengt i vekta. Hvis klær passer bra og du føler deg bedre, så burde jo det være det viktigste med det nye kostholdet, ikke sant?

__________________
I know that I'm born and I know that I'll die. The inbetween is mine.


Fjasnissen er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Egenkomponert lavkarbo med ketogent underlag Svar med sitat