Vis enkelt innlegg
Gammel 02-08-05, 20:45   #4
Kristian
Seniormedlem
 
Kristian sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: M & R
Alder: 58
Innlegg: 1.443
Kristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt av

Med ett vanlig høykarbokosthold vil det nok hjelpe med vann før måltid fordi at på ett høykarbokosthold spiser en til magen er full. For oss som spiser lavkarbo vil det ikke hjelpe å drikke vann før måltid for vi stopper å spise før magen er full.
Trening om morgenen kan hjelpe for å få igang forbrenningen og kanskje skjerpe appetitten til frokost. 10 minutter er ikke for lenge, slik at en ikke går tom for energi selv om det er før frokost.

Kristian er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins og jeg dietten Svar med sitat