Vis enkelt innlegg
Gammel 10-04-11, 01:46   #62
Slankogfin
Sperret
 
Medlem siden: Apr 2011
Innlegg: 66
Slankogfin er en ukjent kvalitet ved dette stadiet

Sv: Hva med røyking og inaktivitet?

Jeg har valgt lavkarbo fordi det fungerer for meg (faktisk det eneste, å bevege meg mye og nesten ikke spise "snop" fungerte ikke).
Fungerte for meg.



Akkurat nå kan jeg bevege meg lite p.g.a. en prolaps (fysiteraputen min har faktisk bedt meg om det, altså ikke overbelaste meg).
God bedring!

Lar meg provosere av alle (også de som "misjonerer" lavkarbo) som skal fortelle hva andre skal gjøre. Vi lever i ett fritt land faktisk. Men vi er alle enige om at overvekt er ett problem, så når noen greier å gå ned med lavkarbo så får det være nok.
Jeg er så enig. overvekt er et problem, og fint at enkelte finner hjelp i lavkarbo.

Og de kommentarene om at en er "så sunn", har ikke jeg sett (har vært her en stund, selv om jeg ikke har kommentert så mye). De som sier det er det faktisk, mange her som er kjempeflinke til å spiser riktig og trene mye.
hvorfor blir de da så provosert når jeg spør, da?

Trening kan dog også være en avhengighet som røyking, og faktisk da være skadelig.[/quote]
det kan det nok.

Slankogfin er avlogget   Min kostholdsfilosofi: egenkomponert Svar med sitat