Sv: Hva savner dere mest? Og hvordan erstatter dere det?
Opprinnelig lagt inn av Nupsida, her.
Ellers så savner jeg det å ikke tenke så mye på mat. Føler alt dreier seg om mat på lavkarbokosthold. Jeg prater om kostholdet mitt til folk som er nysgjerrige, planlegger hva jeg skal ha til mat, diskuterer på forumet. Ja, egentlig bare masse styr med mat.
Så rart, jeg tenker akkurat det motsatte. På dette kostholdet tenker jeg lite på mat, er mye mindre opptatt av mat enn jeg var før.
Jeg savner igrunnen ikke så mye, er så mye godt man kan kose seg med. Jeg lager pizza, baker kaker, spiser sukkerfri sjokolade osv. En og annen neve med peanøtter kan jeg også ha uten å dette ut av ketosen.
Men fersk duftende gjærbakst, gjerne med kanel og sukker, det savner jeg, og det kan nok ingenting erstatte.
__________________
trening august:530 min

|