Vis enkelt innlegg
Gammel 03-05-11, 12:33   #2
Klara
Seniormedlem
 
Klara sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: Oslo
Alder: 44
Innlegg: 1.341
Klara er veldig godt liktKlara er veldig godt liktKlara er veldig godt liktKlara er veldig godt liktKlara er veldig godt liktKlara er veldig godt liktKlara er veldig godt likt

Sv: Hormoner i ulage - når blir det normalt?

Ingen som har opplevd dette, eller har noen mening om det?

Har lest flere tråder om spotting og uregelmessig mens, men har ikke funnet noen om ømme bryster. Og det jeg har lest om ømme bryster er at det kan like så godt være et tegn på progesteronoverskudd som -underskudd. Nå er vekten redusert til nedre delen av normal BMI, og østrogenmengdene burde vel være redusert. Dermed skulle de andre hormonene også være på vei nedover?

Og for ordens skyld: har testet, er i følge testen ikke gravid. Har heller ikke spist soyaprodukter, som kan gi symptomet.

__________________
PCOS type 2 og gravid på 2. IVF-forsøk!
Klara er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ren mat og lite karber, men kake så ofte som mulig! Nå tilpasset bolle i ovnen! Svar med sitat