Sv: Togtråden!
Nå sitter jeg å mumser krem som er laget med vanilje og sukrin, oppå har jeg bringebær som er varmet i mikroen, sååå godt! Søtt og syrlig på en gang.
Nå har jeg ikke vært i ketose noen dager, men har gått ned 500g av vannvekta siden i går. Ble restaurant i dag med svigermor og aner i grunn ikke hvor mange karber jeg fikk i meg. Derfor tar jeg det litt avslappet i dag og er superstreng i morgen, særlig siden jeg tillater å gjøre som jeg vil på 17. Mai.
Pcn min har tatt natta for fult nå så tror ikke jeg blir særlig pratsom av meg framover da jeg nå sitter med iphonen min. Litt knølete å sitte her å skrive med den. Jeg er for lat til å slå av autocorrect så det blir veldig slitsomt å rette opp så mye :P
|