Vis enkelt innlegg
Gammel 23-05-11, 00:37   #8
manne
Seniormedlem
 
manne sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Hvor: Fredrikstad
Alder: 49
Innlegg: 564
manne er ny på veien

Sv: Trene for å få optimal kropp?

Opprinnelig lagt inn av dydde, her.

Heisann

Jeg er ny på dette forumet, men vil bare si at jeg synes det er helt fantastisk.
Har nesten nettop starta på lavkarbo kosthold og synes det er kanon. Har lest bedre uten brød og spis deg ned i vekt av skaldemann. Så er overbevist om dette kostholdet.

Det jeg nå vil ta tak i er styrke treninga. Jeg har trent styrke trening i et par år nå, er fornøyd med kroppen min men kan bli mye bedre. Er 22 år så har mye å gå på.

Det jeg uansett lurte på var. Jeg er 1,80 høy, 83 kilo. Er ganske tung pga kraftig bein bygning. Har ikke noe særlig høy fett prosent. Men jeg vil ha den optimale kroppen, dvs brad pitt i troja og folka i 300 filmen. Ha noe å strekke seg etter. Hvilket program anbefaler dere at jeg bør kjøre da? Var inne å så litt på RYP Ekstrem muskelvekst programmet, men synes det var så få øvelser på det programmet. Vil liksom trene bryst, skuldre, armer, og vinger ialefall. Knebøy og dette her er jo også kanon øvelser. Men noen som driver med fittness/skikkelig muskel trening her inne og som har erfaring eller utdanning på område? trenker på øvelser, sett, reps og hvor mange ganger i uka.

__________________
Mannemannens fulltidskokk og guttemamma til B-des99, J-aug01 og M-nov02
manne er avlogget   Min kostholdsfilosofi: lavkarbo/ketolyse Svar med sitat