Vis enkelt innlegg
Gammel 03-09-05, 01:06   #19
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Opprinnelig lagt inn av silje

Hvordan mener dere at troen beriker deres hverdag, og hvorfor?


Silje

Jeg kan jo svare, selv om jeg ikke har noen form for religion. Jeg tror som sagt på alle religioner, at det er noe sannhet i alle. Jeg nekter å avvise noen religioner, dermed kan jeg heller ikke ha en bestemt religion selv for det betyr jo på en måte å forkaste alt det andre.
Hvis jeg MÅTTE velge en bestemt religion, ville det blitt paganisme. Det er den jeg identifiserer meg selv mest med.
For min del beriker "troen" livet mitt på den måten at jeg ikke ser på døden som slutten. Jeg mener bestemt jeg kommer til å møte mine kjære igjen. Jeg tror også alt som skjer har en mening.

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat