Vis enkelt innlegg
Gammel 31-05-11, 13:09   #330
sistegang
Seniormedlem
 
sistegang sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Hvor: Buskerud
Alder: 62
Innlegg: 714
sistegang er et fyrlyssistegang er et fyrlyssistegang er et fyrlyssistegang er et fyrlyssistegang er et fyrlys

Sv: Maiskravletråden 30+

Opprinnelig lagt inn av Kitsu, her.

Aiaiai, oppdaget at Sandviken Dagligvare selger fire av Sukkerfritt sine sjokolader. Vet at jeg ikke tåler maltitol noe særlig, men pokker så fristende. *holde seg i skinnet* Er bare så lenge siden jeg har spist sjokkis.

Jeg tåler en halv av de sjokoladene. Når jeg kommer over de kjøper jeg en eske eller to. De kan ligge i kjøleskapet i flere uker, og mirakuløst nok spiser jeg bare litt i helgene.
Dette var overhode ikke mulig før, da blei alt i huset spist øyeblikkelig opp. Sjøl barnas smågodt etter at de hadde lagt seg på lørdag. Jeg har flere ganger mått ut å kjøre til nattåpen bensinstasjon for å erstatte ungenes godteri.
Hallelluja fri fra karbohelvete.

__________________


sistegang er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ketolyse Svar med sitat