Vis enkelt innlegg
Gammel 21-06-11, 14:42   #8307
Regret
Seniormedlem
 
Regret sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Alder: 34
Innlegg: 1.348
Regret er virkelig snillRegret er virkelig snillRegret er virkelig snillRegret er virkelig snill

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Nei gutten min har alltid slitt med søvna si. Han våkner i grunn lett, men når han allerede har sovet i noen timer så sover han som regel tungt. Det er hun som bråker veldig, hun hyler og bæljer som om det var snakk om liv eller død.

Gutten min har soverommet sitt ved stua og vegg i vegg med kjøkkenet hvor vi alltid har lyd på om kvelden, endten det er tv, oppvaskmaskin eller andre lyder. Jeg har til og med baket etter han har lagt seg med håndmikser og blender, vi har også fugler som hyler ganske høyt til tider på stua, men allikevel har han ikke våknet.. Så lydene hennes er ganske høye!

Føler ikke at jeg kan si så mye på det siden det ikke er hver kveld heller. men når vi hører at ungene drar, så vet vi hva som kommer (eller skal jeg si HVEM? )

__________________

Regrets nye dagbok!
Regret er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketose