Sv: Noen andre som skal ned 15 kg?
Hei. Da ble det en tur på vekta idag, og den viste 75 blank så da er jeg fortsatt ned 1.2 kg fra ketoseperioden min. Så har altså ikke gått opp alt i vannvekt ennå 
Altså, 75 kg da som utgangspunkt før sommeren. Spent å se om vekta fortsatt står på det samme når skolen begynner, eller om jeg har klart å gå ned litt til da.
__________________
Da prøve æ på igjen etter en sommer full av dritt!! En erfaring rikar, æ veit kor mang kilo æ må ha å gå på når æ ska vedlikehold!!
Oppstart 09.09.11!!! Mål?? 7.8 kilo i første omgang. Totalt: - 5.2 kg før jul + - 0.6 kg første uka etter oppstart igjen fra 13.01.12. 2 kilo igjen til 1 delmål. 08/02: Sliter med røykeslutt og et enormt mat/godtesug så jeg og vekta er IKKE venner
|