Vis enkelt innlegg
Gammel 07-07-11, 09:57   #303
Nnem
Medlem
 
Medlem siden: Jan 2011
Hvor: Oslo
Alder: 39
Innlegg: 456
Nnem er ny på veien

Sv: Vi som skal melde oss ut av 0,1 tonnsklubben

Opprinnelig lagt inn av Hette, her.

Eg har holdt på leenge, og hatt maange sprekkar, både på ein dag og opptil fleire mnd! Men eg trur det viktigaste er at eg ikkje har gitt opp! Har aldri tenkt at eg ikkje ville klare det, men tenkt på det som nettopp det det var, ein sprekk!
Kan ikkje la ein sprekk, uansett korg grundig den er, øydelegge resten av livet! Kan eg vel?

Då eg begynte vegde eg nesten 140kg og brukte str52/54 i kle..
No brukar eg 44!!

Eg har gått fra 43 til 42 i SKO størrelse!!

men eg vil uansett takke alle som er på det forumet her og heiar, gir råd og legger ut info! Det er utrulig å ha so mange som støttar ein i kanskje den viktigaste kampen ein tar med seg sjølv for helsa og dei ein er glad i!

Mange av svara eg har fått på mine inlegg har faktisk fått meg temmelig rørt!!

Kampen mot kiloa og for ei beire helse er fortsatt ikkje over, men vil uansett uttrykke kor mykje dåke alle betyr for meg!!

Tar av meg hatten. Du har vært superflink. Hvor lenge lang tid har du brukt og har du trent samtidig. Vi har/hadde ganske lik utgangspunkt.

__________________




Motto: This is my year to shine
Nnem er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo - mellom 20-30 karbs Svar med sitat