Vis enkelt innlegg
Gammel 11-07-11, 19:20   #89
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 49
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Ang. lavkarboshaker

Opprinnelig lagt inn av nightly, her.

en hvorfor fortsette på kurer da? Når du ser at du får lide for det?

Seriøst??
Selvfølgelig fordi man er desperat etter å gå ned i vekt, og fordi man ikke forstår hvorfor kroppen gjør det motsatte av det all logikk og folk som mener å greie på sånt sier den skal. Da er det jo en selv det må være noe galt med tror man. Så an prøver en gang til. Og enda en gang.

Hvis du ikke forstår det så har du ikke særlig erfaring med slanking og bør derfor være forsiktig med å uttale deg som du gjør!

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat