Vis enkelt innlegg
Gammel 20-07-11, 11:19   #202
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Test: Redusere abdominalt fett ved hjelp av Udo's choice og kokosolje

Opprinnelig lagt inn av Klara, her.

Enda en god grunn! Jeg er en skikkelig frysepinn, samboer mener jeg får blå lepper ganske fort og kaller meg "Lille reptil", fordi jeg alltid finner varme steder og lader meg opp der

Krysser fingra for at det har effekt!

Opprinnelig lagt inn av 157cm, her.

Hmm. Jeg tar to spiseskjeer cocosa og seks Udo's-kapsler om dagen, uten å få noen reaksjon i det hele tatt. Litt bekymret for at det betyr at det ikke gjør noe som helst med kroppen, egentlig. Eller, det er kanskje mest det at jeg er veldig godt vant med over 80% energi fra fett i kosten.

Ikke sikkert det behøver å bety noe, altså. Som sagt, har jeg lett for å fryse og har normalt en under snittet kroppstemperatur.

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat