Vis enkelt innlegg
Gammel 14-02-04, 17:40   #5
nalana
Seniormedlem
 
nalana sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Hvor: Arendal
Innlegg: 1.919
nalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt avnalana har veldig mye å være stolt av

Må man....

....til lege for å få Euro-diet, eller kan man bare kjøpe det på helsekosten. Hva er så bra med Euro-diet forresten. Er det noen som synes det er bedre enn Atkins?

Nalana


Opprinnelig lagt inn av Maz

Jeg gikk oftere til legen i starten. Nå blir det 5 uker siden sist. Han tar jevnlige blodprøver og det brukes en vekt som måler omtrent alt. Hvor ofte en trenger oppfølging vil være individuelt.

Det er en kostnad med mat i tillegg til produktene du må nemlig ta en del kosttilskudd og du må spise 200 gram grønnsaker fra en liste daglig. Asparges er godt det!!!

Konsultasjonene her i trondheim koster 830. Jeg kan også kontakte legen om det er noe jeg lurer på.

Jeg har nok gått ned litt saktere enn forventet. Sliter litt med at jeg gjør rare ting i søvne. (spiser) Før jul var jeg på ca 20 kilo nedgang. Nesten alt var fett og muskelmassen er stabil.

nalana er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ca Optimal ernæring. 36 - 72 karber om dagen. Svar med sitat