Vis enkelt innlegg
Gammel 15-08-11, 00:54   #12
Yrla
Seniormedlem
 
Yrla sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2011
Innlegg: 4.612
Yrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt avYrla har veldig mye å være stolt av

Sv: Spiser jeg for lite? Dårlig form

Opprinnelig lagt inn av Noenkiloformye, her.

Smaken på nøtter er grei, det er konsistensen som er værst. Men om jeg hakker nøtter og har i yoghurt så tror jeg det går bra, minimalt med tygging da.
Har ikke prøvd ut noe knekkebrød enda. Det er på listen. Knekkebrød med makrell i tomat og et par skiver agurk? Er det en ok frokost?

Hvilke grønnsaker pleier du å spise?
Kanskje jeg skulle ha laget noen blomkål/brokkoli gratenger som kan fryses ned og tas opp til frokost/lunsj? Eventuelt lage en god dose blomkål/selleri mos.

Helst vil jeg ha stekt egg til frokost

Ja, lavkarboknekkebrød, makrell minus tomaten i og youghurt naturell/tyrkisk youghurt med nøtter er lavkarbo. Stekt egg er jo supert det. Du spør hvilke grønnsaker jeg spiser men jeg tror ikke du liker et samme som meg. Bare spis de du liker og de som du nevner her. fett, krydder og salt gir grønnsaker bedre smak.

Yrla er avlogget   Min kostholdsfilosofi: lavkarbo Svar med sitat