Vis enkelt innlegg
Gammel 26-07-04, 12:04   #17
Anne
Tar i mot hjelp....
 
Anne sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2004
Hvor: Østlandet
Innlegg: 22.191
Anne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastiskAnne er bare helt fantastisk

Opprinnelig lagt inn av magdalena

Ingen som tar ferien til Nord Norge?

Nei...liker at det er litt kaldt og mye regn i ferien jeg skjønner du
Tullball....

Jeg har faktisk hatt en av mine beste ferier eller i hvertfall veldig gode ferieminner fra en tur jeg (vi) hadde til Finmark for mange år siden. Kjørte bil nordover og var på tur i tre uker.
Bodde i telt med den gang to barn. Vi og et vennepar med sine barn. Vi gikk mange deilige turer på vidda, fisket masse både i sjø og elv.
Været var helt elendig, kaldt og regn, men da hadde vi til en forrandring hatt sol her sør på forhånd, så det gikk...

Mange gode minner fra den turen...

__________________
2007 var mitt år. 2008 ble enda bedre og 2009 var topp. 2010 ble et blandingsår, men nå kommer et fantastisk 2011 Prøver igjen for 2012... og på nytt i 2013...så kom 2014 med masse glede og tre nye barnebarnog nå er det 2017 og enda to nye barnebarn
Anne er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lindberg og MUP Svar med sitat