Sv: hei igjen:)
Jeg har også startet opp igjen denne uken etter en litt for lang sommerferie... Hadde utslag på stiksen i går kveld.
Synes det er vanskeligst med frokost jeg, er sulten men har ikke lyst på varm mat så tidelig. Tenkte å lage meg noen knekkebrød som jeg kan ha under pålegget.
Ellers går det mye egg og eggelapper med pålegg på her. Middag går greit, helt vanlig middag uten poteter/ris/pasta med litt ekstra fett der jeg kan, blomkålmos eller grønnsaker stuet i fløte og philadelphia er populært hos store og små her i huset.
Håper du finner på noe som frister!
Har forresten laget meg musli, etter oppskrift i boken til Dahlqvists, men jeg aner ikke hva jeg skal ha på. Yoghurt gir jo mange karber, kan fløte og cottage cheese være et alternativ tro?
|