Vis enkelt innlegg
Gammel 16-09-11, 22:46   #10159
Kitt
Seniormedlem
 
Kitt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Asker
Alder: 58
Innlegg: 18.153
Kitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Regret, her.

Gutten min har blitt et skikkelig barnehagebarn! Og med det så følger det med en nesten konstant rennende nese. Kan jeg gjøre noe for å stoppe at det renner hele tiden? Føler jeg tørker han sår.

Pass på at legen sjekker jernlageret han innimellom!
Sykdom gir lavt jernlager-> lavt jernlager gir sykdom osv osv!
Sønnen min ble kvitt alle disse forkjølelsene som førte til ørebetennelser gang på gang etter at vi fant ut at han hadde så og si 0 i jernlager og han fikk jern hver vinter!

Smør han gjerne med litt natusan salve under nesen om den renner! Sånn som er vannfast!
Og som Anne sier, nesedråper. De forhindrer ikke bare tett nese, men dermed også muligheten for øre/øyebetennelser!

__________________
Kitt er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Syns "Less carbs" høres fornuftig ut! ;)