Vis enkelt innlegg
Gammel 28-07-04, 15:50   #2
Nille
Administrator
 
Nille sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2004
Alder: 68
Innlegg: 16.021
Nille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastiskNille er bare helt fantastisk

Noen tåler ALT !! Men det har vel med blodsukker å gjøre....... Koffein påvirker blodsukkeret og noen reagerer kraftig på det. Bare prøv deg frem du. Kjenner du at du blir "sulten" (søtsulten) og "hul i magen" er det iallefall et tegn på at du IKKE tåler det. (......eller iallefall bør ligge unna). Det er så vanskelig å si noe 100% på sånne ting, siden alle er så forskjellige ! Tiden etter Induksjonen er jo en "treningsperiode" hvor man skal finne ut hva man tåler/ikke tåler og hvordan man reagerer på enkelte matvarer.

Jeg er er for øyeblikket litt lei av prøving (les: oppgitt) siden jeg reagerer på alt det Atkins advarer mot, - samtidig som mine venner (som også går på lavkarbo) tåler alt mulig !!

Men slik er der bare og jeg kan utmerket godt klare meg uten de tingene, - det er det at jeg må prøve meg frem hele tiden som irriterer meg !! Skal ikke bruke tid og energi på å irritere...... jeg har masse å kose meg med jeg ! Til dessert i dag skal jeg ha 70 gram bringebær med pisket krem !

Lykke til med "prøvingen"

__________________
Life is short ~ break the rules ~ forgive quickly ~ kiss slowly ~ love truly ~ laugh uncontrollably ~and never regret anything that made you smile
Nille er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins Svar med sitat