Sv: Ang. slankeperasjoner
Opprinnelig lagt inn av Olive Oil, her.
Snakker ikke om å "gjemme vekk" de som velger den veien der, men stiller spørsmål om de hører hjemme i et forum hvor lavkarbo i hovedsak handler om vektnedgang. Den første gangen jeg så en av disse trådene tenkte jeg, okei, kanskje det ikke er så mye lettere dette enn alt det andre.
Jeg snakker om motivasjon for oss nye, Lulla. Ikke om hva de opererte tenker.
Så for motivasjonens skyld skal vi bare legge ut innlegg hvor alt er rosenrødt, vekten suser nedover og sexlivet er på topp?!?
For all del, legg lista høyt, og gjør fallhøyden enda høyere. Skulle noen mot formodning ikke gå ned 5 kg i første uka, og etter det minst 2 kg. i uka, så er det rett ut med dem. Det kunne jo gå ut over motivasjonen til folk som leser. La ikke folk som sliter i motbakke få være her inne, vi må jo gi inntrykk av at det alltid er kjempelett. For det er vel det, er det ikke?
|