Sv: Dårlig start...
Hei, og velkommen inn i "gjengen". Gratulerer med en super vektnedgang før i år. Ikke bry deg om de kiloene du har gått opp i sommer, de mister du fort nå!
Om du får i deg mat selv om du er syk er det nok det beste å kjøre lavkarbo. Om alternativet er ikke å spise i det hee tatt, er karbomat bedre enn ingenting.
Mest sannsynlig er de små kiloene du har gått opp nå bare vann og et resultat av sykdom. Tenk så dumt om det bare er vann, og du gir opp p.g.a. litt vann! Prøv å ikke vei deg før du er frisk, så slipper du å stresse over å ha gått opp, kroppen har nok å jobbe med som det er!
Ser du er flink til å drikke vann, det er bra. Husk at når man drikker mye trenger man også ekstra salter, så bytt gjerne noe av vannet ut med farris f.eks.
|