Vis enkelt innlegg
Gammel 30-09-11, 09:06   #3
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Vurderer å tilføre litt mer karbs, hva vil det resultere i?

Opprinnelig lagt inn av mizzim, her.

her om dagen spiste jeg to skiver brød til frokost, lavkarbo pannekaker til middag å to skiver brød til kvelds å tisset så på en pinne, å jeg var til å med da i ketose.

Om du målte samme dag hadde du nok fortsatt ketoner i omløp fra tidligere. Ikke sikkert det ville ha slått ut en dag eller to senere med samme maten.
Skal man først måle ketoner så bør det også gjøres et par timer etter siste måltid, men man kan ha ketoner i kroppen i en dag eller to (individuelt) etter å ha sprengt grensa for målbar ketose.

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat