Vis enkelt innlegg
Gammel 02-10-11, 12:57   #10538
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av Furine, her.


Carisma, det var ikkje plagsomt med chaise longue-delen som stakk lenger ut enn madrassdelen når den var uttrekt? Eg har berre stretchlaken, og ser for meg at det blir rart. Men ein kan jo berre kjøpe eit vanleg laken, når eg tenkjer meg om!

Vi hadde som sagt tre-seter versjon uten chaiselong. Men jeg har hatt med chaiselong tidligere, og det er helt greit, den blir liksom nattbord om man har hodet inn.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF