Vis enkelt innlegg
Gammel 22-10-11, 10:51   #6
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Dere som har gått ned mange kg, skriv deres slankehistorie her!

Jeg syns du sitter litt i glasshus når du forteller oss at vi ikke må ta for mye av på lavkarbo hypah, du virker jo rimelig nyreligiøs selv når det gjelder intensiv trening.
Forøvrig er det ikke alle som har hverken mulighet til eller ønske om å bedrive et slikt treningsregime, og hvorfor skal de det når man kan gjøre det så mye mer behagelig?
En annen side av saken er at for oss som har for mye stressshormoner i kroppen vil hard trening føre til fettlagring, eller i det minste hindre fettforbrenning fremfor å øke den. Jeg er en av de som elsker spinning, kickpuls o.l, og har trent fotball hele ungdommen. Selv 4-5 harde økter i uka kombinert med fettfattig kost gjorde ingenting for min nedgang, heller tvert i mot. Først når jeg gikk bort fra intensiv trening fikk jeg resultater.
Poenget mitt er at ikke anta at alle er som deg, hverken metabolsk eller psykisk.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat