Vis enkelt innlegg
Gammel 02-11-11, 20:17   #6
Alynna
Seniormedlem
 
Alynna sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2010
Hvor: Sandvika
Innlegg: 524
Alynna er veldig godt liktAlynna er veldig godt liktAlynna er veldig godt liktAlynna er veldig godt liktAlynna er veldig godt liktAlynna er veldig godt likt

Sv: Salat til frokost

Høres veldig bra ut! P.s. kokosolje inneholder laurinsyre som kickstarter forbrenningen din, og holder seg flytende i romstemperatur i alle fall på sommertid, og kanskje om du har den i et skap med lysrør under på vinterstid. Om du kjøper en smaksnøytal kokosolje (pure) så får du et veldig godt utgangspunkt for dressing. Den kan stivne om du helder den over mye kjøleskapskaldt da . Eller lag rømmedressing av creme fraiche, seterrømme, eller en majonesbasert dressing. Olivenolje er heller ikke feil.

Synes en salat med skinke høres bra ut Så lenge du har noe fett i, er salat veldig bra mtp at man oftest har sunne grønnsaker i.

Alynna er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Mest smak igjen for hver karbohydrat :) Ketolyse om jeg ønsker å gå ned i vekt. Svar med sitat