Sv: Helseapp
Opprinnelig lagt inn av Alynna, her.
For å være helt ærlig så tror jeg personlig foretrekker å gjøre slikt på PCen, fordi det går fortere og er mer oversiktlig til såpass kompliserte ting 
Virker som "alle" skal lage en app for ditt og datt i dag fordi det er trendy.
En matvaretabell kunne dog vært kjekk å ha for hånden i butikken, en norsk en, muligens basert på en database ala den til diett.no eller matvareportalen.
Kanskje noen har glede av å plotte inn vekten sin på badet hver dag. Igjen, jeg hadde gjort det på pc'en, men en slik graf egner seg i det minste for håndholdte enheter. Kanskje noen strever med å huske å ta kosttilskudd og trenger en påminner om dette, men igjen har jo folk normal alarmfunksjon.
Ellers tror jeg folk sliter nok med å være disiplinerte nok til å fylle ut skjemaer hver dag for fremgang osv. på pc, og at det virker plundrete og nitid å gjøre dette i en app.
Hilsen en som har drevet med app-utvikling selv.
Enn noe enklere, poengsystem for hver gang du spiser grønnsaker, drikker vann og sover 8 timer på en natt?
|